Specjalna oferta

DLA KLIENTÓW

Restauracja na lotnisku Sami Swoi, nie tylko Polskia kuchnia

Rabat dla klientów naszego parkingu -10%

Restauracja "Sami Swoi" to wyjątkowe miejsce, gdzie mogą Państwo miło spędzić czas oczekując na swój lot.
Niezwykła atmosfera tego miejsca sprawi, że poczują się tu Państwo swobodnie a zarazem elegancko. Niewątpliwą zaletą naszej Restauracji jest krótki czas oczekiwania na posiłek.

Menu jest propozycją dań wykwintnej kuchni polskiej i międzynarodowej. Kuchnia polska to przede wszystkim wyśmienite mięsa, polędwice, pieczone żeberka, czy golonka według oryginalnych przepisów. Kuchnia międzynarodowa to między innymi pikantne krewetki, rolada parmeńska czy T-bone steak. Naszą specjalnością jest antrykot wołowy serwowany w delikatnym sosie kaparowym.

Spośród bogatej oferty mięs, ryb i dodatków mogą Państwo skomponować własne danie, a dla podniesienia walorów smakowych dań zaproponujemy Państwu wybór win oraz różnorodnych alkoholi.

Lokal "Sami Swoi" Restauracje Krawczyk znajduje się w strefie bezcłowej Terminala 2 lotniska Okęcie.

Na doskonałe sushi oraz inne dania kuchni japońskiej zapraszamy do Sushi Tai Restaurant. Restauracja zlokalizowana jest w pirsie południowym strefy pasażerskiej.

Z nami promocyjne ceny na

nurkowanie w Egipcie

Egipt to nie tylko Piramidy i Dolina Królów, ale przede wszystkim przepiękne, niezapomniane Morze Czerwone przez wielu uważane za najlepsze miejsce do nurkowania na świecie. Ciepła i kryształowo czysta woda, podwodne ogrody koralowców, mieniące się tysiącami kolorów, zadziwiające gatunki ryb oraz rozsiane po dnie wraki gwarantują, że przeżyjesz największą przygodę w życiu.

Jeśli marzysz o tym, aby przeżyć wspaniałą zabawę i w dodatku zaoszczędzić przy tym pieniądze, skorzystaj z oferty jaką wraz z Polskim Centrum Nurkowym w Hurghadzie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!
Dokładne informacje uzyskacie Państwo pod numerem: +48 504 367 663.

SNORKELING

Nurkowanie przy rafie koralowej w masce fajce i płetwach.

Cena dla klientów parkingu 15$, normalna cena 25$

INTROOWDAOWDDLA NURKÓW

Zapraszamy!

Parkingi Okęcie Lotnisko, Aleja Krakowska 42, Warszawa