If you click on the "Hide" button, I will disappear.

Logowanie dla stałych klientów

O FIRMIE

head-o-firmie

Parking Lotnisko specjalizuje się w obsłudze Klientów portu lotniczego Warszawa Okęcie. Posiadamy blisko 1000 miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Od początku działalności obsłużyliśmy kilkadziesiąt tysięcy Klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zaoferować usługi ściśle dostosowane do Państwa potrzeb. Oprócz profesjonalnie zorganizowanej ochrony pojazdów oferujemy bezpłatny transfer na lotnisko, pod samo wejście terminala. Transfer naszych Gości wraz z ich bagażami odbywa się nowymi, klimatyzowanymi busami. Parking zlokalizowany jest w pobliżu lotniska, więc czas transferu wynosi tylko kilka minut. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas oraz pieniądze.

dlaczeg-nasz-parking

  • Zaoszczędzisz do 50% ceny w porównaniu z parkingiem na lotnisku.
  • Nie musisz iść pieszo z parkingu do hali odlotów. Zapewniamy bezpłatny transfer dla kierowcy i jego rodziny pod same drzwi terminala.
  • Bezpłatna rezerwacja miejsc pozwoli uniknąć nerwów związanych z szukaniem parkingu w ostatniej chwili przed odlotem.
  • Po powrocie nie musisz czekać w kolejce do automatu opłat. Po prostu dzwonisz do nas a nasz kierowca przywiezie Cię na parking.
  • Tylko dla klientów naszego parkingu promocyjne ceny na nurkowanie w Egipcie.

Nasza firma zadba również o Państwa wygodny i bezpieczny powrót z lotniska. Transfer na parking jest bezpłatny.
Po odbiorze bagażu wystarczy zadzwonić pod numer 602 489 845, a nasz kierowca w ciągu kilku minut podjedzie w ustalone miejsce.

Rezerwacji miejsca parkingowego można dokonać przez internet lub telefonicznie
(609 42 42 42, 509 94 60 68). Formularz zlokalizowany na witrynie głównej umożliwia szybką i wygodną rezerwację internetową.

Zapraszamy!
Parkingi Okęcie Lotnisko, Aleja Krakowska 42, Warszawa

 

E-mail:
info@parking-lotnisko.pl

Telefon kom.:
+48 609 42 42 42
+48 509 94 60 68

Adres:
Al. Krakowska 42,
02-284 Warszawa