Parking Lotnisko

O FIRMIE

Parking Lotnisko Park & Fly specjalizuje się w obsłudze Klientów lotniska Chopina w Warszawie. Posiadamy blisko 1000 miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Okęcie.

Od początku działalności obsłużyliśmy kilkadziesiąt tysięcy Klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zaoferować tani parking dobowy przy Okęciu oraz usługi parkingowe ściśle dostosowane do Państwa potrzeb.

Oferujemy parking długoterminowy przy lotnisku Chopina oraz bezpłatny transfer na lotnisko, pod samo wejście terminala. Transfer naszych Gości wraz z ich bagażami odbywa się nowymi, klimatyzowanymi busami. Lokalizacja naszego parkingu niedaleko lotniska Chopina sprawia, że czas transferu lotniskowego wynosi tylko kilka minut. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas oraz pieniądze.

Dlaczego nasz parking?Park&Fly

Nie musisz iść pieszo z parkingu do hali odlotów. Zapewniamy bezpłatny transfer dla kierowcy i jego rodziny pod same drzwi terminala.

Zaoszczędzisz do 50% ceny w porownaniu z parkingiem na lotnisku.

Po powrocie nie musisz czekać w kolejce do automatu opłat. Po prostu dzwonisz do nas a nasz kierowca przywiezie Cię na parking.

Transfer na parking jest bezpłatny

BEZPŁATNY TRANSFER

Nasza firma zadba również o Państwa wygodny i bezpieczny powrót z lotniska. Po odbiorze bagażu wystarczy zadzwonić pod numer 602 489 845, a nasz kierowca w ciągu kilku minut podjedzie w ustalone miejsce.

Jak zarezerwować miejsce parkingowe?

REZERWACJA

Rezerwacji miejsca parkingowego można dokonać przez internet lub telefonicznie 609 42 42 42, 509 94 60 68
Formularz zlokalizowany na witrynie głównej umożliwia szybką i wygodną rezerwację internetową.

Zapraszamy!

Parkingi Okęcie Lotnisko, Aleja Krakowska 42, Warszawa