Testy Covid na parkingu Park&Fly
Wykonaj test na parkingu Park&Fly, oszczędź czas i pieniądze. Dla Klientów parkingu Park&Fly testy 60 zł taniej niż na lotnisku. Dowiedz się więcej>>>

If you click on the "Hide" button, I will disappear.

Logowanie dla stałych klientów

WARTO WIEDZIEĆ

head-warto-wiedziec

CZY MUSZE DOKONYWAĆ REZERWACJI?

Szczególnie w okresie wakacji bardzo prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny, zamieszczony na stronie www, a my niezwłocznie wyślemy Państwu potwierdzenie rezerwacji, które jest gwarancją zarezerwowanego miejsca.

ILE CZASU POTRZEBUJĘ, ABY DOSTAĆ SIĘ Z PARKINGU NA LOTNISKO?

Prosimy o przybycie na parking około 20 minut przed planowaną godziną zbiórki na lotnisku. Należy pamiętać też, że większość biur podróży zaleca zgłosić się do odprawy 2 godziny przed planowaną godziną odlotu.

JAK CZĘSTO KURSUJĄ SAMOCHODY TRANSFEROWE?

Transfery realizowane są 24 godziny na dobę od razu po przybyciu na parking lub po powrocie. Czas transferu na lotnisko i z lotniska po powrocie wynosi około 7 minut. Uwaga: po powrocie bardzo prosimy o wezwanie samochodu transferowego dopiero po odbiorze całego bagażu.

W JAKI SPOSÓB DOKONAM ZAPŁATY ZA PARKING?

Można dokonać zapłaty przez internet (podczas rezerwacji online) lub w dniu przyjazdu na parking. Proszę pamiętać, że przy wjeździe na parking pobieramy wyłącznie gotówkę. Nie obsługujemy płatności kartami.

CZY OTRZYMAM FAKTURĘ VAT?

Dane do faktury mogą Państwo podać w systemie rezerwacji online lub podczas wjazdu na parking. Po Państwa powrocie z podróży, faktura będzie do odbioru u obsługi parkingu.

CO POWINIENEM ZROBIĆ, ABY DOSTAĆ SIĘ NA PARKING PO POWROCIE Z PODRÓŻY?

Kiedy przybędziecie Państwo na lotnisko prosimy o kontakt telefoniczny z parkingiem. Numer telefonu do kierowcy znajduje się na odwrocie karty parkingowej. W celu usprawnienia usługi bardzo prosimy pamiętać, aby wezwanie samochodu transferowego nastąpiło dopiero wtedy, gdy odbierzecie Państwo cały bagaż.

CO ZROBIĆ JEŚLI WYŁADUJE MI SIĘ AKUMULATOR?

Jeśli wybieracie się Państwo w dłuższą podróż zalecamy odłączenie akumulatora. Jednakże zawsze w razie problemów obsługa parkingu służy pomocą w uruchomieniu auta.

 

E-mail:
info@parking-lotnisko.pl

Telefon kom.:
+48 609 42 42 42
+48 509 94 60 68

Adres:
Al. Krakowska 42,
02-284 Warszawa