Najważniejsze informacje przed podróżą

WARTO WIEDZIEĆ

Czy muszę dokonywać rezerwacji?

Szczególnie w okresie wakacji bardzo prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny, zamieszczony na stronie www, a my niezwłocznie wyślemy Państwu potwierdzenie rezerwacji, które jest gwarancją zarezerwowanego miejsca.

Ile czasu potrzebuję, aby dostać się z parkingu na lotnisko?

Prosimy o przybycie na parking około 20 minut przed planowaną godziną zbiórki na lotnisku. Należy pamiętać też, że większość biur podróży zaleca zgłosić się do odprawy 2 godziny przed planowaną godziną odlotu.

Jak często kursują samochody transferowe?

Transfery realizowane są 24 godziny na dobę od razu po przybyciu na parking lub po powrocie. Czas transferu na lotnisko i z lotniska po powrocie wynosi około 7 minut. Uwaga: po powrocie bardzo prosimy o wezwanie samochodu transferowego dopiero po odbiorze całego bagażu.

W jaki sposób dokonam zapłaty za parking?

Można dokonać zapłaty przez internet (podczas rezerwacji online) lub w dniu przyjazdu na parking. Proszę pamiętać, że przy wjeździe na parking pobieramy wyłącznie gotówkę. Nie obsługujemy płatności kartami.

Czy otrzymam fakturę vat?

Dane do faktury mogą Państwo podać w systemie rezerwacji online lub podczas wjazdu na parking. Po Państwa powrocie z podróży, faktura będzie do odbioru u obsługi parkingu.

Co powinienem zrobić, aby dostać się na parking po powrocie z podróży?

Kiedy przybędziecie Państwo na lotnisko prosimy o kontakt telefoniczny z parkingiem. Numer telefonu do kierowcy znajduje się na odwrocie karty parkingowej. W celu usprawnienia usługi bardzo prosimy pamiętać, aby wezwanie samochodu transferowego nastąpiło dopiero wtedy, gdy odbierzecie Państwo cały bagaż.

Co zrobić jeśli wyładuje mi się akumulator?

Jeśli wybieracie się Państwo w dłuższą podróż zalecamy odłączenie akumulatora. Jednakże zawsze w razie problemów obsługa parkingu służy pomocą w uruchomieniu auta.

Zapraszamy!

Parkingi Okęcie Lotnisko, Aleja Krakowska 42, Warszawa